قائم مقام دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان جنوبی با بیان اینکه بدحجابی و بی‌حجابی یک جرم است و در بحث عفاف و حجاب کار جهادی باید انجام شود گفت: استان خراسان جنوبی در بحث عفاف و حجاب نسبت به استان‌های دیگر وضعیت مطلوبی دارد.
کد خبر: ۴۶۰۵۴۳
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵ 16 July 2017
سیدمحمد موسوی‌زاهد ظهر امروز در میزگرد عفاف و حجاب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه موضوع عفاف و حجاب کار جهادی می‌خواهد اظهار داشت: الزامات در طول تاریخ بوده و الان نیز وجود دارد اما باید به آن عمل کرد. سال گذشته مصوبه‌ای وجود داشت که رعایت عفاف و حجاب را برای تمام دستگاه‌های اجرایی و صنفی الزامی کرد و در غیر این صورت باید رئیس دستگاه پاسخگو باشد.

قائم مقام دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان جنوبی با بیان اینکه بدحجابی و بی‌حجابی یک جرم است گفت: در بحث عفاف و حجاب کار جهادی باید انجام شود. اجرای تذکر لسانی و زبانی می‌تواند هم در فضای اداری و هم بیرون از آن بسیار موثر باشد.

وی با بیان اینکه بحث منکرات و معروفات زیاد است خاطرنشان کرد: در بحث ستاد امر به معروف باید با زبان قانون با افراد حرف بزنیم. در بحث عفاف و حجاب استان ما نسبت به استان‌های دیگر وضعیت مطلوبی دارد برخی چالش‌ها در ادارات وجود دارد اما در مجموع وضعیت قابل قبول است.

قائم مقام دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی با بیان اینکه در حوزه دانشگاهی باید مقداری کار شود گفت: بهترین بستر در زمینه عفاف و حجاب شوراهای امر به معروف است. ماده 18 قانون امر به معروف دغدغه‌ها را پوشش می‌دهد و می‌گوید همه دستگاه‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی موظف به اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر هستند و باید از این قانون تبعیت کنند.
منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار